MIC5283-3.3YME
Numer produktu DigiKey
MIC5283-3.3YME-ND
Producent
Numer produktu producenta
MIC5283-3.3YME
Opis
IC REG LIN 3.3V 150MA 8-SOIC-EP
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA 8-SOIC-EP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MIC5283-3.3YME Modele
Prąd - spoczynkowy (Iq)
14 µA
Opakowanie
Rurka
PSRR
70dB - 65dB (100Hz - 100kHz)
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm) podkładka odsłonięta
Napięcie - wejściowe (maks.)
120V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SOIC-EP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
2,8V przy 150mA