ABM3B-12.288MHZ-10-1-U-T
Numer produktu DigiKey
300-8198-2-ND - Taśma i szpula (TR)
300-8198-1-ND - Taśma cięta (CT)
300-8198-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABM3B-12.288MHZ-10-1-U-T
Opis
CRYSTAL 12.2880MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12.288 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 70 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ABM3B-12.288MHZ-10-1-U-T Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-10°C - 60°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
12.288 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (5x3,2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,043" (1,10mm)