8.0SMDJ58A
Numer produktu DigiKey
8.0SMDJ58ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
8.0SMDJ58ACT-ND - Taśma cięta (CT)
8.0SMDJ58ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
8.0SMDJ58A
Opis
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB
Szczegółowy opis
93,6V Zacisk 85,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
85,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
8000W (8kW)
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
58V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
64,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
93,6V