MIC5365-1.8YC5-TR | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MIC5365-1.8YC5-TR |
Opis | IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC-70-5 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 6 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 150mA SC-70-5 |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | MIC5365-1.8YC5-TR Modele |
Kategoria | Prąd - wyjściowy |
Prod. | Prąd - spoczynkowy (Iq) 39 µA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | PSRR 80dB - 65dB (1kHz - 10kHz) |
Status części Aktywny | Charakterystyka sterowania Aktywacja |
Konfiguracja wyjściowa | Funkcje ochronne Przetężenie, nadmierna temperatura |
Typ wyjścia | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Liczba regulatorów 1 | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - wejściowe (maks.) 5,5V | Obudowa / skrzynia 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone) 1,8V | Obudowa dostawcy urządzenia SC-70-5 |
Spadek napięcia (maks.) 0,38V przy 150mA | Bazowy numer produktu |