DSC6101HA3B-024.0000T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-VFLGA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DSC6101HA3B-024.0000T
Numer produktu DigiKey
150-DSC6101HA3B-024.0000T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DSC6101HA3B-024.0000T
Opis
MEMS OSC ULP LVCMOS -40C-125C 20
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
3mA (typ.)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-VFLGA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VFLGA (1,6x1,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)