DSA6101HA3B-024.0000TVAO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Microchip Technology
W magazynie: 0
Arkusz danych
24 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 4-VFLGA
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DSA6101HA3B-024.0000TVAO
Numer produktu DigiKey
150-DSA6101HA3B-024.0000TVAOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DSA6101HA3B-024.0000TVAO
Opis
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 24MHZ, 2
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Stabilność częstotliwości
±20ppm
Prod.
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Seria
Prąd - zasilania (maks.)
3mA (typ.)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q100
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-VFLGA
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VFLGA (1,6x1,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)
Wyjście
HCMOS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
1,5µA (typ.)
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V