DSC1001BL2-050.0000
Numer produktu DigiKey
150-DSC1001BL2-050.0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
DSC1001BL2-050.0000
Opis
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,7V - 3,6V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-VDFN
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,6V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
10,5mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-VDFN
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-VDFN (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)