BCAP0025 P270 S01
Numer produktu DigiKey
589-BCAP0025P270S01-ND
Producent
Numer produktu producenta
BCAP0025 P270 S01
Opis
CAP 25F -10% +20% 2.7V T/H
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 25mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BCAP0025 P270 S01 Modele
Kategoria
Zakończenie
Wtyki PC
Producent
Maxwell Technologies
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
25 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
-10%, +20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm