BCAP0050 P270 S01
Numer produktu DigiKey
589-BCAP0050P270S01-ND
Producent
Numer produktu producenta
BCAP0050 P270 S01
Opis
CAP 50F -10% +20% 2.7V T/H
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 16mOhm
Kategoria
Zakończenie
Wtyki PC
Producent
Maxwell Technologies
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
50 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Tolerancja
-10%, +20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Temperatura robocza
-40°C - 65°C
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
16mOhm