BCAP0025 P270 S12
Numer produktu DigiKey
589-BCAP0025P270S12-ND
Producent
Numer produktu producenta
BCAP0025 P270 S12
Opis
ULTRA CAP 2.7V 25F T/H BENT LEAD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 F (EDLC) Superkondensatory 2.7 V Promieniowe, puszka 25mOhm
Kategoria
Zakończenie
Wtyki PC
Producent
Maxwell Technologies
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Skrzynka
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
25 F
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
2.7 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,004" (25,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 65°C