SMDJ36CA-HRA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 23 290
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
Central Semiconductor Corp
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 712
Microchip Technology
Central Semiconductor Corp
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
58,1V Zacisk 51,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMDJ36CA-HRA
Numer produktu DigiKey
SMDJ36CA-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ36CA-HRA
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
SMDJ36CA-HRA Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,6A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
40V