5.0SMDJ36CA
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ36CABBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ36CABBCT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ36CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ36CA
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 86,1A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMC)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ36CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
86,1A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V