SMC3K36CA-M3/57
Numer produktu DigiKey
SMC3K36CA-M3/57GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMC3K36CA-M3/57GICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMC3K36CA-M3/57GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMC3K36CA-M3/57
Opis
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Szczegółowy opis
58,1V Zacisk 51,6A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
SMC3K36CA-M3/57 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
51,6A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
36V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
40V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
58,1V