SMBJ85CA
Numer produktu DigiKey
SMBJ85CALFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ85CALFCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ85CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ85CA
Opis
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
137V Zacisk 4,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ85CA Modele
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
137V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V