SMBJ85CA
Numer produktu DigiKey
283-SMBJ85CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-SMBJ85CACT-ND - Taśma cięta (CT)
283-SMBJ85CADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ85CA
Opis
TVS DIODE 85VWM 137VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
137V Zacisk 4,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
137V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,4A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Telekomunikacja
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V