SMBJ85CA
Numer produktu DigiKey
SMBJ85CABTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ85CABCT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ85CABDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ85CA
Opis
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
137V Zacisk 4,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ85CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
4,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
85V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
94,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
137V