SMAJ188CA-TR
Numer produktu DigiKey
497-7891-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-7891-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-7891-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ188CA-TR
Opis
TVS DIODE 188VWM 388VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
388V Zacisk 6A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ188CA-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
188V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
209V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
388V