DST8100S
Numer produktu DigiKey
F10101TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F10101CT-ND - Taśma cięta (CT)
F10101DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DST8100S
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 8A TO277B
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 8A Montaż powierzchniowy TO-277B
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
70 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
542pF przy 5V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277B
Prąd - średni wyprostowany (Io)
8A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
680 mV @ 8 A