FSV12100V
Numer produktu DigiKey
FSV12100VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FSV12100VCT-ND - Taśma cięta (CT)
FSV12100VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FSV12100V
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 12A TO2773
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 12A Montaż powierzchniowy TO-277-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FSV12100V Modele
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
27.33 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
1124pF przy 4V, 1MHz
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Prąd - średni wyprostowany (Io)
12A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
670 mV @ 12 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)