FSV10100V
Numer produktu DigiKey
FSV10100VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FSV10100VCT-ND - Taśma cięta (CT)
FSV10100VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FSV10100V
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO2773
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 10A Montaż powierzchniowy TO-277-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FSV10100V Modele
Kategoria
Czas regeneracji wstecznej (trr)
22.94 ns
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
60 µA @ 100 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
796pF przy 4V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277-3
Prąd - średni wyprostowany (Io)
10A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
670 mV @ 10 A
Bazowy numer produktu
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)