DST5100S
Numer produktu DigiKey
F10089TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F10089CT-ND - Taśma cięta (CT)
F10089DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DST5100S
Opis
DIODE SCHOTTKY 100V 5A TO277B
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 100 V 5A Montaż powierzchniowy TO-277B
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
120 µA @ 100 V
Prod.
Pojemność przy Vr, F
245pF przy 5V, 1MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Technologia
Typ mocowania
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa / skrzynia
Prąd - średni wyprostowany (Io)
5A
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-277B
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
750 mV @ 5 A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)