5.0SMDJ51CA
Numer produktu DigiKey
F10855TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F10855CT-ND - Taśma cięta (CT)
F10855DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ51CA
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82,4V Zacisk 60,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ51CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
60,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Telekomunikacja
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V