V60D100CHM3/I
Numer produktu DigiKey
V60D100CHM3/IGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
V60D100CHM3/IGICT-ND - Taśma cięta (CT)
V60D100CHM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
V60D100CHM3/I
Opis
DIODE ARR SCHOT 100V 30A TO263AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 30A Montaż powierzchniowy TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), wariant
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Producent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
1 mA @ 100 V
Seria
Temperatura robocza - złącze
-40°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-263-3, D2PAK (2 odpr. + wypust), wariant
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-263AC (SMPD)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
30A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
810 mV @ 30 A