1812L300/24SLER
Numer produktu DigiKey
18-1812L300/24SLERTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-1812L300/24SLERCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-1812L300/24SLERDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
1812L300/24SLER
Opis
PTC RESET FUSE 3.0A 24V 1812
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 3 A Ih Montaż powierzchniowy 1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
2 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
1 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
30 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
24V
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,128" (4,60mm x 3,24mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
3 A
Grubość (maks.)
0,032" (0,82mm)
Prąd - wyzwalania (It)
6 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
50 A