2920L700/24SLER
Numer produktu DigiKey
18-2920L700/24SLERTR-ND - Taśma i szpula (TR)
18-2920L700/24SLERCT-ND - Taśma cięta (CT)
18-2920L700/24SLERDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
2920L700/24SLER
Opis
PTC RESET FUSE 7.0A 24V 2920
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 24V 7 A Ih Montaż powierzchniowy 2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Kategoria
Czas do wyzwolenia
2 s
Producent
Littelfuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
1 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
10 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
24V
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,202" (7,36mm x 5,12mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
7 A
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)
Prąd - wyzwalania (It)
14 A
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Prąd - maks.
50 A