SMAJ28CA-TR
Numer produktu DigiKey
497-4620-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-4620-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-4620-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMAJ28CA-TR
Opis
TVS DIODE 28VWM 59VC DO214AC
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
59V Zacisk 39A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AC (SMA)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMAJ28CA-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
39A (8/20µs)
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
400W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
28V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
31,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
59V