15KPA26A-HRA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
44V Zacisk 343,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA26A-HRA
Numer produktu DigiKey
15KPA26A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA26A-HRA
Opis
TVS DIODE 26VWM 44VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
343,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TA)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
29,04V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
44V