15KPA26A/B
Numer produktu DigiKey
13-15KPA26A/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-15KPA26A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA26A/B
Opis
TVS DIODE 26VWM 44VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
44V Zacisk 343,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
44V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
343,2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
29,04V
Obudowa dostawcy urządzenia
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zapasy z platformy handlowej: 298 wyświetl teraz
Taśma cięta (CT)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Taśma i skrzynka (TB)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
298W magazynie