15KPA26A/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
44V Zacisk 343,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA26A/TR13
Numer produktu DigiKey
13-15KPA26A/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA26A/TR13
Opis
TVS DIODE 26VWM 44VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
44V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
343,2A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Napięcie - przebicia (min.)
29,04V