15KPA26A-B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 360
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Microchip Technology
YAGEO
YAGEO
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Comchip Technology
44V Zacisk 343,2A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
15KPA26A-B
Numer produktu DigiKey
15KPA26A-B-ND
Producent
Numer produktu producenta
15KPA26A-B
Opis
TVS DIODE 26VWM 44VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
15KPA26A-B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
343,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
29,04V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
44V