15KPA180CA
Numer produktu DigiKey
F6600TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F6600CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA180CA
Opis
TVS DIODE 180VWM 288.5VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
288,5V Zacisk 52,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
15KPA180CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
52,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
180V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
201,1V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
288,5V