15KP180CA
Numer produktu DigiKey
283-15KP180CACT-ND - Taśma cięta (CT)
283-15KP180CATB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
15KP180CA
Opis
TVS DIODE 180VWM 288.5VC AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
288,5V Zacisk 52,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy Osiowa
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
288,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
52,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
180V
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Napięcie - przebicia (min.)
201V