15KPA180CA
Numer produktu DigiKey
1655-15KPA180CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
1655-15KPA180CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
15KPA180CA
Opis
TVS DIODE 180VWM 288.5VC P600
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
288,5V Zacisk 52,3A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy P600
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
288,5V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
52,3A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
15000W (15kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
180V
Obudowa / skrzynia
P600, osiowe
Napięcie - przebicia (min.)
201,1V