1.5KE11CA
Numer produktu DigiKey
1.5KE11CATR-ND - Taśma i szpula (TR)
1.5KE11CACT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE11CA
Opis
TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15,6V Zacisk 97,4A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1.5KE11CA Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
97,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
9,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
10,5V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
15,6V