PHG.0B.305.CLLD52Z
Numer produktu DigiKey
1124-1148-ND
Producent
Numer produktu producenta
PHG.0B.305.CLLD52Z
Opis
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
5 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
PHG.0B.305.CLLD52Z Modele
Liczba pozycji
5
Prąd znamionowy (A)
6,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
305
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C