FGG.0B.305.CLAD52
Numer produktu DigiKey
1124-1451-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.0B.305.CLAD52
Opis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
5 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
FGG.0B.305.CLAD52 Modele
Liczba pozycji
5
Prąd znamionowy (A)
6,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
305
Otwór kabla
0,165" - 0,205" (4,20mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C