FGG.0B.305.CLAD42Z
Numer produktu DigiKey
1124-1381-ND
Producent
Numer produktu producenta
FGG.0B.305.CLAD42Z
Opis
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
5 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
FGG.0B.305.CLAD42Z Modele
Liczba pozycji
5
Prąd znamionowy (A)
6,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
305
Otwór kabla
0,126" - 0,165" (3,20mm - 4,20mm)
Temperatura robocza
-55°C - 250°C