TPSE686M020R0150 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | TPSE686M020R0150 |
Opis | CAP TANT 68UF 20% 20V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 150mOhm |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta E |
Napięcie - znamionowe 20 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |