T495X686K025ATE150 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T495X686K025ATE150 |
Opis | CAP TANT 68UF 10% 25V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T495X686K025ATE150 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 85°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Tolerancja ±10% | Kod rozmiaru producenta X |
Napięcie - znamionowe 25 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |
Typ Odlewane | Bazowy numer produktu |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 150mOhm |