TPSE686K020R0150 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 341
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 675
Arkusz danych
W magazynie: 1 971
W magazynie: 1 908
W magazynie: 407
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
W magazynie: 885
Vishay Sprague
W magazynie: 490
W magazynie: 2
Udoskonalony
W magazynie: 66
W magazynie: 542
W magazynie: 955
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.