293D686X9020E2TE3
Numer produktu DigiKey
718-1827-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1827-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1827-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
293D686X9020E2TE3
Opis
CAP TANT 68UF 10% 20V 2917
Szczegółowy opis
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 600mOhm
Modele EDA/CAD
293D686X9020E2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
20 V