TPSD477K004R0100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 59
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 12
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 84
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
2917-(7343 Metric)-TPS-D-Chip-Caps
TPSD477K004R0100
Numer produktu DigiKey
TPSD477K004R0100-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSD477K004R0100
Opis
CAP TANT 470UF 10% 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TPSD477K004R0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
4 V