TR3D477K6R3C0100
Numer produktu DigiKey
718-1780-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1780-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1780-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR3D477K6R3C0100
Opis
CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Modele EDA/CAD
TR3D477K6R3C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V