TAJE477K004RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 50
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 12
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
W magazynie: 0
Bezpośrednie
Vishay Sprague
Udoskonalony
Vishay Sprague
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJE477K004RNJ
Numer produktu DigiKey
478-3271-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJE477K004RNJ
Opis
CAP TANT 470UF 10% 4V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJE477K004RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
4 V