TPME107K020H0045 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 11
W magazynie: 40
W magazynie: 33
Vishay Sprague
Vishay Sprague
W magazynie: 481
W magazynie: 84
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 45mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPME107K020H0045
Numer produktu DigiKey
TPME107K020H0045-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPME107K020H0045
Opis
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
45mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
20 V