TAJD107K020ANJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 11
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 5 180
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
W magazynie: 40
W magazynie: 33
Vishay Sprague
Vishay Sprague
W magazynie: 481
W magazynie: 84
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJD107K020ANJ
Numer produktu DigiKey
TAJD107K020ANJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJD107K020ANJ
Opis
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJD107K020ANJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
20 V