TPSD107K020R0150
Numer produktu DigiKey
478-9143-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9143-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9143-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPSD107K020R0150
Opis
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 150mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TPSD107K020R0150 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
20 V