TPCR106M016F1800 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 61
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 116
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0805 (2012 metryczne) 1,8Ohm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPCR106M016F1800
Numer produktu DigiKey
TPCR106M016F1800-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPCR106M016F1800
Opis
CAP TANT 10UF 20% 16V 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TPCR106M016F1800 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,8Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V