TPCR106K016R1800
Numer produktu DigiKey
478-9014-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-9014-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-9014-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TPCR106K016R1800
Opis
CAP TANT 10UF 10% 16V 0805
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0805 (2012 metryczne) 1,8Ohm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
TPCR106K016R1800 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,8Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V