TACR106M016FTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KYOCERA AVX
W magazynie: 9
Arkusz danych
W magazynie: 17 750
W magazynie: 890
Similar
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 116
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0805 (2012 metryczne) 5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TACR106M016FTA
Numer produktu DigiKey
TACR106M016FTA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TACR106M016FTA
Opis
CAP TANT 10UF 20% 16V 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TACR106M016FTA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V